Проєктування, будівельно-монтажні роботи, інсталяція, постачання обладнання,
технічна підтримка

телефон +38044 2230968
факс        +38044 2230958
E-mail: office@ukrservice.in.ua

Головна Про компанію Продукти Послуги Рішення Документація Контакти
Системи передачі по ВОЛЗ
Системи передачі по міді
Обладнання NGN-мереж
TDM- мультиплексори
Цифрові АТС
Системи електроживлення
VoIP- шлюзи і конвертори
GSM- шлюзи
СКС AMP Netconnect
Побудова СКМ
Наші ціни

Організація мережі передачі інформації по міді

Створення високошвидкісної мережі зв'язку на мідних кабелях тепер стало можливим. Із затвердженням стандарту ITU-T 991.2 (G.shdsl.bis) його розширень і по закінченню розробки модемів серій FlexDSL Orion, оператор отримав можливість організувати канал зв'язку до 15,2 Мбіт/с по одній парі чи до 60 Мбіт/с по четырьох парах. Прогресивні методи захисту від перешкод і методи відновлення сигналу дозволяють застосовувати обладнання FlexDSL на існуючій кабельній мережі без проведення її масштабної реконструкції. Для отримання гарних результатів достатньо утримувати кабельну мережу в умовах, що визначаються ДСТУ.

Обладнання FlexDSL розроблялось з урахуванням потреб російських операторів зв'язку. Широка гама мережевих інтерфейсів (E1, V.35, V.36, X.21, V.24/V.28, Ethernet 10/100BaseT), універсальність конструктивів (монтаж в стійку, в шасі чи розташування на столі), підсистема дистанційного живлення і можливість працювати по декількох парах дозволяють реалізувати проєкт найефективнішим способом.

Деякі модеми FlexDSL Orion і FlexDSL Discovery мають вбудовані голосові інтерфейси (FXO/FXS) і телефонний сплітер, що дає змогу підключати корпоративних абонентів по одній мідній парі і надавати їм послугу передачі даних зі збереженням телефонного номеру.

Усі модулі для встановлення в касету мають індивідуальні мікропроцесори, незалежні джерела живлення і схеми відновлення синхросигналів. Таким чином забезпечується висока надійність усієї системи за рахунок відсутності загальних елементів.

Система завантаження програмного забезпечення дозволяє обновити вбудоване ПЗ віддалено, не демонтуючи модем. Якість виробництва xDSL-модемів відповідає стандарту ISO 9001-2008. Це означає, що любий процес задокументований, любий компонент має свою історію і, у випадку виникнення несправності з провини компоненту, можна відслідкувати його партію та вжити заходів з усунення причини дефекту.

 

xDSL модеми сімейства FlexDSL Orion2

xDSL модеми сімейства FlexDSL Orion3


G.shdsl-модемы серії FlexDSL Discovery

Цифрові системи передачі для кабельних ліній великої протяжності – MEGATRANS

Система ущільнення абонентських ліній і Ethernet

© 2005-2014, ТОВ "УКРСЕРВІС"
All right reserved.
Корисні  
посилання:  
відвідуваність-сайту.com.ua
delete.in.ua
посилання.in.ua
реєстрація-сайту.com.ua
оптимізація-сайту.com.ua
Електронний Бізнес-Каталог Spravka.ua УКРСЕРВІС, ТОВ ТОВ Укрсервіс Український портал МЕТА - Україна. Рейтинг сайтів