Проєктування, будівельно-монтажні роботи, інсталяція, постачання обладнання,
технічна підтримка

телефон +38044 2230968
факс        +38044 2230958
E-mail: office@ukrservice.in.ua

Головна Про компанію Продукти Послуги Рішення Документація Контакти
Системи передачі по ВОЛЗ
Системи передачі по міді
Обладнання NGN-мереж
TDM- мультиплексори
Цифрові АТС
Системи електроживлення
VoIP- шлюзи і конвертори
GSM- шлюзи
СКС AMP Netconnect
Побудова СКС
Наші ціни

Створення структурованих кабельних систем (СКС)

Компанія УКРСЕРВІС здійснює роботи по створенню
структурованих кабельних систем (СКС).


Структуровані кабельні системи AMP NETCONNECT

Структурована кабельна система, або скорочено СКС, - це складна сукупність кабельних магістралей, об'єднаних у єдину ієрархічно вибудовану структуру з можливістю її швидкої і простої модернізації, перекомутації та експлуатації з максимальною ефективністю. Саме структуровані кабельні системи дозволяють використовувати одні й ті самі локальні мережі для вирішення різнопланових задач. Найбільш розповсюджені комплекси СКС - це, мабуть, комп'ютерні мережі і офісні телефонні мережі. І одна і друга структурована кабельна мережа використовується при підключенні різного обладнання, при цьому одні й ті ж кабелі можуть використовуватися як для установки робочої станції (комп'ютера), так і для телефонного апарата на робочому місці.

Структуровані кабельні системи завдяки універсальності і гнучкості налаштування слугують для об'єднання різних систем передачі информації: локальні обчислювальні мережі, телефонія, системи безпеки і відеоспостереження. Організація у будівлі такої системи значно спрощує процедури моніторингу, контролю і керування.

СКС з легкістю адаптуються до любих змін у конфігурації корпоративної мережі. Реорганізація структури підприємства (розширення або переміщення підрозділів чи окремих співробітників, підключення нового обладнання, впровадження нових стандартів передачі даних) не потребує прокладання додаткової або заміни існуючої проводки, що зводить до мінімуму витрати на утримання кабельної системи. Правильно побудована СКС легко розширюється і модифікується без зупинки діяльності всієї інформаціоної системи.

Процес створення структурованої кабельної системи складається з наступних етапів:

  • проєктування СКС
  • Найважливішою частиною робіт з установки мережі є попереднє проєктування корпоративної мережі. На етапі проєктування мережі визначаються наступні характеристики мережі: масштабованість, керованість, продуктивність, довговічність. Тому правильне проєктування мережі дозволяє запобігти більшості можливих проблем у процесі установки мережі (монтаж мереж) і подальшій експлуатації. Результатом проєктування мережі є детальна схема мережі, кошторис обладнання і необхідних робіт.

  • проведення монтажу СКС
  • Структуровані кабельні системи AMP NETCONNECT

    Монтаж мереж полягає в прокладанні кабелів, монтажі обладнання, комутації пасивного мережевого обладнання. При виконанні монтажу мереж (прокладка мереж) кабельною мережею охоплюються усі точки підключення інформаційних засобів - компьютери, телефони, системи відеоспостереження та ін.

  • тестування СКС
  • Тільки за результатами тестування СКС можна сміливо говорити про те, наскільки якісно проведені роботи і наскільки характеристики структурованої кабельної системи співпадають з вимогами Замовника і міжнародними стандартами.

  • обслуговування СКС
  • Від надійності і довговічності СКС залежить робота локальної мережі в офісі, а значить, і роботоздатність самого офісу. Саме тому важливо забезпечити професіональне адміністрування і своєчасне технічне обслуговування СКС.

Побудова СКС (структурованих кабельних систем) дає замовникам виграш у функціональності, надійності, знижує вартість експлуатації, що в свою чергу створює базу для підвищення ефективності функціонування любої сучасної організації.
Побудова СКС - оптимальні інвестиції.
Побудова СКС дозволяє економити на простоях.

Спеціалісти компанії УКРСЕРВІС  мають великий  досвід побудови СКС.
Ми пропонуємо повний перелік послуг із побудови СКС: проєктування, створення, обслуговування, а також багато іншого.

Докладні консультації з проєктування, монтажу і  обслуговування  Ви можете отримати, зателефонувавши нам за номером (044) 233-09-68.

© 2005-2014, ТОВ "УКРСЕРВІС"
All right reserved.
Корисні  
посилання:  
відвідуваність-сайту.com.ua
delete.in.ua
посилання.in.ua
реєстрація-сайту.com.ua
оптимізація-сайту.com.ua
Електронний Бізнес-Каталог Spravka.ua УКРСЕРВІС, ТОВ ТОВ Укрсервіс Український портал МЕТА - Україна. Рейтинг сайтів