Проєктування, будівельно-монтажні роботи, інсталяція, постачання обладнання,
технічна підтримка

телефон +38044 2230968
факс        +38044 2230958
E-mail: office@ukrservice.in.ua

Головна Про компанію Продукти Послуги Рішення Документація Контакти
Системи передачі по ВОЛЗ
Системи передачі по міді
Обладнання NGN-мереж
TDM- мультиплексори
Цифрові АТС
Системи електроживлення
VoIP- шлюзи і конвертори
GSM- шлюзи
СКС AMP Netconnect
Побудова СКС
Наші ціни

AMP NETCONNECT     Структуированные кабельные системы AMP NETCONNECT

Структуровані кабельні системи AMP NETCONNECT

Структурована кабельна система (СКС) AMP NETCONNECT призначена для створення інтегрованих інформаційних систем, в яких передаються дані, звук, відео і телевізійні сигнали, а також сигнали систем комплексної безпеки та життєзабезпечення будівель.

СКС AMP NETCONNECT містить повний спектр електричних і волоконно-оптичних компонентів та інструментів для їх монтажу. Це кабелі різного призначення, абонентські розетки, комутаційні панелі і кросы, з'єднувальні шнури, аксесуари і т.п. Розробка і виробництво повного кабельного рішення однією фирмою забезпечує сумісність усіх компонентів, що гарантє роботоздатність СКС впродовж тривалого терміну.

Обладнання AMP NETCONNECT відрізняється широкою номенклатурою волоконно-оптичних і електричних систем. Це дозволяє замовнику обрати рішення, яке якнайкраще відповідає його технічним потребам і економічним можливостям.

Для реалізації поверхової проводки (горизонтальна підсистема СКС) пропонується на вибір декілька рішень на основі 4-парного кабелю.

Рішення Категорії 7A/ Клас FA забезпечує найвищий із відомих на світовому ринку рівень характеристик мідножильних систем. Воно складається із кабелю з індивідуальним екрануванням кручених пар (PiMF) зі смугою пропускання 1200 МГц і модульних гнізд AMP-TWIST-7AS Jack з інтерфейсом типу "TERA". Гнізда встановлюються у складальні комутаційні панелі 1U/ 24-порти і стандартні розеточні конструктиви. Доповняюють рішення комутаційні шнури з виделками типу "TERA" і гібридні TERA/ RJ-45.

Екрановане рішення XG Категорії 6A/ Клас EA гарантує передачу сигналів 10 Gigabit Ethernet (IEEE 802.3an) по кабельних трактах протяжністю до 100 метрів.Це кабель PiMF Compact 600 МГц і модульні гнізда AMP-TWIST-6S SL-Jack (типу RJ-45). Гнізда AMP-TWIST-6S сумісні зі складальними комутаційними панелями і абонентськими розетками різних типорозмірів (DIN, 45x45 під "Mosaic" і т.п.). За технологічністю монтажу і іншими техніко-економічними показниками це рішення превершує UTP-аналоги Кат.6A.

Неекрановані (UTP) та екрановані (STP) рішення Категорії 6/ Клас E, специфіковані в діапазоні до 250 МГц, мають найкращі характеристки у своєму класі:

  • перевершують вимоги американського (TIA/EIA-568-B) і міжнародного (ISO/IEC 11801:2002) стандартів для ліній і трактів Категорії 6/ Клас E;
  • містять з'єднувачі, які пройшли незалежне випробування за методикою "De-emdedded" на відровідність вимогам Категорії 6 і сумісні з обладнанням інших постачальників;
  • забезпечують нульовий коефіцієнт бітових помилок при передачі даних за протоколом Gigabit Ethernet;
  • мають великий вибір високоякісних компонентів (лінійні кабелі з негорючою оболонкою LSZH или PVC, складальні та інтегральні комутаційні панелі, різноманітні абонентські розетки, різнокольорові комутаційні шнури і т.д.)

Класичні UTP- і STP-системи Категорії 5Е/ Клас D призначені для проєктів з обмеженим бюджетом. Це одна з кращих пропозицій на ринку СКС у співвідношенні ціна/ якість. При цьому параметри усіх компонентів значно перевершують вимоги Категорії 5Е, що важливо для надійної роботи Gigabit Ethernet.

Крім базового обладнання СКС пропонуються професійні монтажні інструменти для кінцювання мідножильних і волоконно-оптичних кабелів, а також кабельні організатори, маркування та інші допоміжні компоненти.

Характеристики усіх компонентів і підсистем у цілому суттєво перевищують вимоги усіх існуючих та перспективних стандартів СКС: TIA/EIA-568-B, ISO/ IEC 11801 (2002), EN 50173-1, що забезпечує необхідний запас продуктивності системи і надійно захищає інвестиції замовника.

Каталог обладнання

Каталог обладнання AMP NETCONNECT

Каталог обладнання: Кабельні системи AMP NETCONNECT (16,7 МБ)

Каталог обладнання AMP NETCONNECT

On-line каталог обладнання AMP NETCONNECT

Перейти до On-line каталогу

Каталог обладнання AMP NETCONNECT Глава 1
Глава 1
Неекрановані кабельні системи (UTP)(803 КБ)


Каталог оборудования AMP NETCONNECT Глава 2


Глава 2
Екрановані кабельні системи (STP)(1,35 МБ)


Каталог обладнання AMP NETCONNECT Глава 3
Глава 3
Волоконно-оптичні кабельні системи(1,43 МБ)


Каталог оборудования AMP NETCONNECT Глава 4


Глава 4
Універсальні розетки (без з'єднувачів)(422 КБ)


Каталог обладнання AMP NETCONNECT Глава 5
Глава 5
Організація і зберігання кабелів(931 КБ)


Каталог обладнання AMP NETCONNECT Глава 6


Глава 6
Монтажні інструменти і маркування (789 КБ)

© 2005-2014, ТОВ "УКРСЕРВІС"
All right reserved.
Корисні  
посилання:  
відвідуваність-сайту.com.ua
delete.in.ua
посилання.in.ua
реєстрація-сайту.com.ua
оптимізація-сайту.com.ua
Електронний Бізнес-Каталог Spravka.ua УКРСЕРВІС, ТОВ ТОВ Укрсервіс Український портал МЕТА - Україна. Рейтинг сайтів