Проєктування, будівельно-монтажні роботи, інсталяція, постачання обладнання,
технічна підтримка

телефон +38044 2230968
факс        +38044 2230958
E-mail: office@ukrservice.in.ua

Головна Про компанію Продукти Послуги Рішення Документація Контакти
Системи передачі по ВОЛЗ
Системи передачі по міді
Обладнання NGN-мереж
TDM- мультиплексори
Цифрові АТС
Системи електроживлення
VoIP- шлюзи і конвертори
GSM- шлюзи
СКС AMP Netconnect
Побудова СКС
Наші ціни

GSM шлюзы

З розвитком інфраструктури і набору послуг мереж мобільного зв'язку з'явилася можливість використовувати їх для передачі трафіка телефонного звязку корпоративних або установчих мереж. Для реалізації цієї ідеї були створені пристрої, які називаються шлюзами мобільних мереж.

Застосування GSM-шлюзів Шлюз представляє собою пристрій, аналогічний мобільному телефонному апарату, з інтерфейсом для сполучення з УАТС. Виробляються шлюзи з аналоговими (FXO і FXS) або цифровими (ISDN BRI або ISDN PRI, VoIP) інтерфейсами для сполучення з мережами ТфЗК і VoIP.

Стандартними функціональними можливостями GSM- шлюзів є: обмін трафіком між УАТС і мережею мобільного звязку, інтелектуальна маршрутизація викликів; визначення викликаючої лінії (CLIP), зворотній виклик (Call-Back), зберігання даних про проведені з'єднання; програмування з телефонного апарату або персонального комп'ютера. Функціональний набір деяких GSM- шлюзів розширений: крім передачі трафіку телефонної мережі, вони можуть здійснювати передачу даних (GPRS/3G/WCDMA/UMTS) або обмін повідомленнями (SMS).

Дозволяє зв'язати воєдино цифрові і аналогові мережі та системи передачі мови і даних. Це надійне і доступне рішення для підприємства, що забезпечує безперебійний зв'язок і широкий вибір користувацьких функцій. Це продукт високих технологій, надзвичайно дружній до користувача і максимально простий для встановлення та обслуговування.

Застосування GSM- шлюзів дозволяє суттєво економити на оплаті телефонних розмов, у тому числі і міжміських. Економія відбувається за рахунок підключення GSM- шлюзу до безлімітного тарифу, який передбачає необмежений трафік між абонентами мобільної мережі за фіксовану плату або використання корпоративних тарифів, у яких оплата за вхідний зв'язок не стягується, а вихідний зв'язок здійснюється з суттєвою знижкою. Міжміські і міжнародні виклики вигідніше здійснювати через альтернативних операторів, так як частіше за все вартість розмови за їх тарифами нижче вартості міжміського зв'язку через ТфЗК.

При розмаїтті застосування GSM -шлюзів існує вилика кількість варіантів їх встановлення і використання,котрі реалізуються виходячи з конкретних вимог і економічних аспектів застосування.

AddPac    
GSM- шлюзи ELGATO серії G8
GSM- шлюзи ELGATO серії G20
GSM- шлюзи ELGATO серії K32

 

© 2005-2014, ТОВ "УКРСЕРВІС"
All right reserved.
Корисні  
посилання:  
відвідуваність-сайту.com.ua
delete.in.ua
посилання.in.ua
реєстрація-сайту.com.ua
оптимізація-сайту.com.ua
Електронний Бізнес-Каталог Spravka.ua УКРСЕРВІС, ТОВ ТОВ Укрсервіс Український портал МЕТА - Україна. Рейтинг сайтів