Проєктування, будівельно-монтажні роботи, інсталяція, постачання обладнання,
технічна підтримка

телефон +38044 2230968
факс        +38044 2230958
E-mail: office@ukrservice.in.ua

Головна Про компанію Продукти Послуги Рішення Документація Контакти
Системи передачі по ВОЛЗ
Системи передачі по міді
Обладнання NGN-мереж
TDM- мультиплексори
Цифрові АТС
Системи електроживлення
VoIP- шлюзи і конвертори
GSM- шлюзи
СКС AMP Netconnect
Побудова СКС
Наші ціни

Інформація про компанію ТОВ «Укрсервіс»

Компанія «Укрсервіс» («Укрсервіс») з 2005 року працює на телекомунікаційному ринку. Системний підхід і повний комплекс послуг – ось що відразу дозволило компанії на рівних брати участь в освоєнні нашого обширного ринку. Штат співробіників, що складається із досвідчених прфесіоналів, які багато років працюють у даній сфері, зміг на ділі довести своїм замовникам, що сила компанії в системності підходу.

Створення комплексних рішень з нуля і супровід проєктів після введення в експлуатацію –- ось що необхідно замовнику на сьогоднішній день. Практика показує, що надійність роботи мережі напряму залежить від того, яким чином вона була побудована. Тому процес комплексного обслуговування відіграє неабияку роль у роботі сучасного підприємства. Саме комплексний, системний підхід до вирішення задачі став тою рушійною силою, завдяки якій підприємство «Укрсервіс» стало одним із лідерів ринку.

На обслуговуванні компанії «Укрсервіс» корпоративні мережі в 17 регіонах України. Мобільність та гнучкість підходу, взаємовигідне співробітництво, адекватність цін – ось ті складові нашого успіху. За чотри роки компанія реалізувала і продовжує вести більше 70 проєктів різного масштабу з проєктування і побудови мережі для підприємств Енергетичної сфери, Держструктур, Операторів і корпоративних замовників.

На сьогоднішній день «Укрсервіс» – це підприємство, з яким співпрацюють 28 партнерів (підрядники та торгівельні представники) з різних регіонів України. Також наша компанія представляє в Україні інтереси провідних закордонних виробників телекомунікаційног обладнання, пропонуючи весь спектр послуг від консультації до технічного обслуговування. «Укрсервіс» вже зараз стає холдингом, що об'єднує три компанії, які працюють у різних напрямках.

Все, що робить компанія, – вона робить це для Вас. З нами вигідно співпрацювати!

За час роботи колектив компанії реалізував більше 300 проєктів у галузі телекомунікацій. Серед наших замовників: оператори зв'язку: ВАТ «Укртелеком», «Утел», «Голден Телеком», «Датагруп», «Інфоком»; а також підприємства і установи: Центр промислово-інвестиційних рішень, ТОВ «Житлобудекспрес», ЗАТ «Донецьксталь», ВАТ «Кредобанк», Державна судова адміністрація, Господарські суди міста Києва та Київської області, міст Харкова, Донецька, Запоріжжя, Житомира, ДП «Укренерговугілля», Полтавський ГЗК, ВАТ «Укргазпромбуд», НЕК «Укренерго», ВАТ «Донецькобленерго», ВАТ «Харківобленерго», ЗАТ «Бориспільський автозавод», ВАТ «Укрпідшипник», ВАТ «Укрелектроапарат», ВАТ «Бориспільсільбуд» і багато інших.

Компанія приділяє велику увагу питанням постійного навчання своїх співробітників. У компанії працюють сертифіковані  спеціалісти з інсталяції автоматичних телефонних станцій, структурованих кабельних систем, активного мережевого обладнання, систем електроживлення, транспортних мереж і мереж доступу.

Головна ціль Компанії стати надійним партнером для Вас у питаннях побудови (реконструкції), експлуатації і технічної підтримки телекомунікаційної та інформаційоної мережі. Ми гарантуємо самий сучасний рівень технічних рішень і високу якість робіт.

Ваші інтереси завжди у центрі нашої уваги.

© 2005-2014, ТОВ "УКРСЕРВІС"
All right reserved.
Корисні  
посилання:  
відвідуваність-сайту.com.ua
delete.in.ua
посилання.in.ua
реєстрація-сайту.com.ua
оптимізація-сайту.com.ua
Електронний Бізнес-Каталог Spravka.ua УКРСЕРВІС, ТОВ ТОВ Укрсервіс Український портал МЕТА - Україна. Рейтинг сайтів