Постійно зростаюча потреба у високошвидкісних з'єднаннях для передачі даних може бути вирішена з використанням технологій DSL (Digital Subscriber Line - цифрова абонентська лінія). Оператори мереж передачі даних, інтернет-провайдери, оператори традиційного телефонного зв'язку, корпоративні і бізнес-клієнти є основними споживачами технологій DSL.
Популярність рішень на основі технологій DSL обумовлена тим, що вони забезпечують передачу даних і телефонії з високою швидкістю (2 Мбіт/с і більше) на великі відстані із значно меншими витратами у порівнянні з іншими існуючими технологіями високошвидкісної передачі даних.
Наша компанія пропонує рішення на обладнанні FlexDSL виробництва НТЦ НАТЕКС.
Типові завдання, які дозволяє вирішувати обладнання FlexDSL:
1. Об'єднання віддалених офісів в єдину мережу
Для об'єднання локальних мереж віддалених офісів використовуються модеми FlexDSL з інтерфейсами 10 Base-T Ethernet (router) або V.35. Використання модемів, що працюють по одній парі, знижує витрати на оренду лінії, а вбудовані маршрутизатор і чотирьохпортовий концентратор дозволяють зекономити на мережевому обладнанні. Організований таким чином високошвидкісний канал дозволяє не тільки об'єднати локальні мережі підприємств, але і працювати з розподіленими базами даних у реальному часі, а також організувати високоякісний відеоконференцзв'язок.
2. Організація доступу до Internet в корпоративних мережах
Інший варіант використання модемів FlexDSL - підключення корпоративної мережі до Інтернету на швидкості 2 Мбіт/с і більше. Для цього у приміщенні провайдера і в офісі компанії встановлюються модеми FlexDSL Ethernet. До модему з боку провайдера підключається маршрутизатор, а з боку офісу - комп'ютер або сервер клієнта. Такий високошвидкісний канал забезпечує комфортну роботу в Інтернеті усього підприємства.
3. Організація додаткового каналу передачі даних по існуючій лінії, зайнятій під телефонію
Що робити, якщо усі лінії зв'язку зайняті, а потрібен ще один канал для передачі даних? Можна, звісно, взяти в оренду додаткову лінію зв'язку або орендувати канал передачі даних у провайдера. Але можна обійтись і без цього, використовуючи модеми FlexDSL PAM з функцією "мультисервіс", яка дозволяє розділити поток Е1 на 2 канали - FE1 (G.704) і Nx64 (V.35). Таке рішення дозволяє бізнес-абоненту підключити через DSL-лінію як установчу АТС, так і маршрутизатор або комутатор LAN.
Ще більш гнучкими можливостями володіє модем FlexDSL PAM з функціями "мультисервіс", "мультипоінт", який дозволяє розділяти E1 по двох напрямках:
Накінець, ще одним варіантом використання модемів з функцією "мультипоінт" є можливість працювати по чотирьох проводах у режимі "точка-точка", коли необхідно збільшити дальність або підвищити швидкість. У цьому випадку FlexDSL PAM "мультипоінт" дозволяє збільшити дальність ділянки зв'язку приблизно на 30%.
За матеріалами компанії Натекс
|