|
Экономичная серия модемов FlexDSL Discovery была разработана специально для организации узлов доступа интернет-провайдеров (ISP), предоставляющих услуги доступа в Интернет по выделенным линиям. При разработке учитывались требования ISP к стоимости, гибкости, наращиваемости и универсальности платформы доступа.
С помощью модемов Discovery провайдер может варьировать пропускную способность канала передачи данных в широком диапазоне - от 192 кбит/с до 4,6 Мбит/с, удовлетворяя требования различных групп клиентов. Возможность изменения скорости позволяет подключать абонентов на расстояниях до 7 км по стандартным абонентским линиям.
Для установки модемов серии FlexDSL Discovery на станционной стороне используется универсальная кассета FlexGain, в которую устанавливается большинство оборудования НАТЕКС.
Типовой узел доступа
Самим популярним інтерфейсом для підключення користувачів до мережі Інтернет є Ethernet. Для організації вузла доступу провайдер може використовувати комутатори Ethernet і модеми FlexDSL Discovery з підтримкою VLAN, що реалізують функції мосту міжд мережею оператора і локальними мережами клієнтів.
Схема підключення абонентів:
Основні переваги:
- Висока швидкість передачі (до 4,6 Мбіт/с)
Відмінними особливостями модемів є функції гарячого резервування каналу передачі даних по DSL-лініях і можливість оптимального підбору швидкості для кожної фізичної пари. Ці особливості роблять модем ідеальним пристроєм для підключення VIP-клієнтів. При організації доступу до FTP-сервісів клієнти можуть отримувати інформацію зі швидкістю до 530 кбайт/с.
Підтримка протоколу VLAN і функції резервуваняя каналу данироблять цей модем оптимальним рішенням для з'єднання територіально розподілених Ethernet-комутаторів по транкових портах.
- Масштабованість
Можливість поетапного встановлення до 28 модемів FlexDSL Discovery в одній касеті FlexGain, починаючи з одного модему.
- Ефективність
Застосування протоколу EoDSL (Ethernet over DSL) у поєднанні з алгоритмами стиснення заголовків пакетів дозволяє ефективно використовувати пропускну здатність каналу. У результаті користувач отримує у своє розпорядження до 95% ширини цифрового каналу. Це на 10-15% більше, ніж в DSL-модемах на базі технології ATM.
- Статистика і моніторинг
Вбудовані в модем лічильники дозволяють фіксувати об'єм даних, які передаються в обох напрямках, підраховують кількість пакетів як на користувацькому інтерфейсі, так і у лінії. У будь-який момент часу провайдер може отримати інформацію про загальний час надання послуги, час простою обладнання, кількість втрат з'єднання, сумарний безперервний час роботи.
Основні характеристики
- Передача даних по одній або двох мідних парах згідно з ETSI TS 101135 на швидкості від 192 кбіт/с до 4600 кбіт/с.
- Лінійне кодування: TC-PAM (G.shdsl ITU G.991.2), 2B1Q.
- Функції гарячого резервування каналу передачі даних по DSL-лініях.
- Можливість оптимального підбору швидкості для кожної фізичної пари.
- Використання технології "Intelligent Internet Access" для компресії заголовків пакетів.
- Підтримка VLAN протоколу IEEE 802.1q.
- Дистанційне управління модемами через Telnet.
- Ручний або автоматичний режим вибору лінійної швидкості.
- Користувацькі інтерфейси: Ethernet 10/100Base-T Bridge, 2 порти FXS/FXO, Splitter.
- Динамічне накопичення таблиць МАС- адрес.
- Вбудовані функції діагностування і самотестування.
- Консольний порт для локального управління.
- Управління віддаленим модемом через службовий канал.
- Живлення від мережі загального користування 220В (для моделей із зовнішнім виконанням) або 48В (для модемів, встановлених у корзину FlexGain).
За матеріалами компанії Натекс
|
|
|