Проєктування, будівельно-монтажні роботи, інсталяція, постачання обладнання,
технічна підтримка

телефон +38044 2230968
факс        +38044 2230958
E-mail: office@ukrservice.in.ua

Головна Про компанію Продукти Послуги Рішення Документація Контакти
Системи передачі по ВОЛЗ
Системи передачі по міді
Обладнання NGN-мереж
TDM- мультиплексори
Цифрові АТС
Системи електроживлення
VoIP- шлюзи і конвертори
GSM- шлюзи
СКС AMP Netconnect
Побудова СКС
Наші ціни

Натекс     VoIP шлюзы VoiceCom

Технології IP-телефонії надійно зарекомендували себе у вирішені задач зниження вартості телефонних комуникацій, оптимізації використання інформаційних ресурсів мережі, підвищені безпеки і, що найважливіше, впровадженні нових методів автоматизації діяльності організацій. Розвиток технологій VoIP дозволив інтегрувати на одній платформі системи голосових меню, інтегровані додатки телефонії (IVR), системи голосової пошти, гнучкі транзитні комутатори, телефонні шлюзи. Відкрита архітектура VoIP дозволяє зпроєктувати мережі любого масштабу і ефективно вирішити задачі, безпосередньо пов'язані з бізнес-моделями замовників. Найбільш перспективними технологіями VoIP є протоколи SIP і H.323, які використовують різні методи стиснення голосу і трансляції факсових повідомлень з інкапсуляцією в IP (G.711, G.723, G.729, Т.38). Новітні розробки у сфері Інтернет-телефонії дозволили створити повноцінні комутатори класу 5 для комутації телефонних з'єднань в IP-мережах і надання повного комплексу послуг. Висока надійність мережі забезпечується наявністю телефонних шлюзів і комутаторів на базі відкритої архітектури, що створюють мережу комутації голосових і факсових потоків і управляють сегментами телефонної мережі. Мультизадачні комутатори також забезпечують взаємодію комплексів Інтернет-телефонії з традиційними телефонними мережами з використанням набору аналогових і цифрових інтерфейсів: FXS, FXO, E&M, E1 (з підтримкою внутрішньоканальних та загальноканальних типів сигналізації, таких як R1, R2, CAS E&M Emulation, ISDN PRI, OKC-7). Застосування вищеперелічених протоколів дозволяє використовувати VoIP-платформу для відеододатків (відеоконференцій, віддаленого навчання і відеомоніторингу).

Сімейство обладнання NATEKS VoiceCom надає повний спектр рішень для телефонізації мереж любого масштабу. До складу пропозицій входять наступні пристрої:


VoiceCom 9x

VoiceCom 90FlexGain Access VoiceCom серії 9x - це компактний абонентський VоIP-адаптер, призначений для передачі мови і факсимільних повідомлень через IP-мережі. Просто підключітьйого до ADSL-лінії або до Ethernet-мережі і інтегруйте ваші телефони, факси і АТС у VoIP-мережу. Після декількох простих кроків налаштування VoiceCom 90 перетворюється в широкосмуговий VoIP-маршрутизатор.

детальніше...


VoiceCom серії 1хх

VoiceCom серии 1ххСімейство VоIP-шлюзів призначене для передачі мови і факсимільних повідомлень через IP-мережі. Може підтримувати керуючі SIP-протоколи. Пристрої можуть використовуватися в двох режимах: як User Agent (UA), з більшістю поширених пристроїв, таких як SoftSwitches, SIP proxy servers/Call Аgents. У режимі Server шлюзи можуть використовуватися для організації приватної VоIP-мережі на основі Інтернет без використання SIP рroxy-серверів сторонніх виробників.

детальніше...

 


VoiceCom220/220Е/220E2

VoiceCom220/220Е/220E2VoIP-шлюз операторського класу монтєеьтся в стандартну 19" стійку і призначений для передачі голосових і факсимільних потоків даних через IP-мережі. Підтримує протокол управління SIP і в режимі User Agent (UA) сумісний з більшістю пристроїв SoftSwitch, SIP Proxy Servers/Call agents (MGCP).

детальніше...

© 2005-2014, ТОВ "УКРСЕРВІС"
All right reserved.
Корисні  
посилання:  
відвідуваність-сайту.com.ua
delete.in.ua
посилання.in.ua
реєстрація-сайту.com.ua
оптимізація-сайту.com.ua
Електронний Бізнес-Каталог Spravka.ua УКРСЕРВІС, ТОВ ТОВ Укрсервіс Український портал МЕТА - Україна. Рейтинг сайтів