Проєктування, будівельно-монтажні роботи, інсталяція, постачання обладнання,
технічна підтримка

телефон +38044 2230968
факс        +38044 2230958
E-mail: office@ukrservice.in.ua

Головна Про компанію Продукти Послуги Рішення Документація Контакти
Системи передачі по ВОЛЗ
Системи передачі по міді
Обладнання NGN-мереж
TDM- мультиплексори
Цифрові АТС
Системи електроживлення
VoIP- шлюзи і конвертори
GSM- шлюзи
СКС AMP Netconnect
Побудова СКС
Наші ціни

FlexGain Організація мережі передачі інформації по ВОЛЗ / Системи передачі SDH

Інтегрована платформа для побудови магістральних, внутрішньозонових і місцевих мереж SDH. Апаратно-програмні комплекси повністю відповідають тим вимогам, які висувають оператори зв'язку до транспортних мереж SDH. В рамках платформи FlexGain Натекс пропонується споживачам інтегроване рішенння для побудови високошвидкісних мультисервісних мереж на основі технологій SDH. Дане рішення дозволяє будувати транспортні SDH-мережі високої пропускної здатності (до 10 Гбит/с) з підключенням на рівні потоків Е1 і Ethernet до низькошвидкісного обладнання доступу: гнучких мультиплексорів, кросс-конекторів n*64 кбіт/с, PDH-мультиплексорів, радіорелейних систем (РРЛ), xDSL-модемів і т.д. Уся лінійка SDH платформи FlexGain відноситься до третього покоління систем передачі SDH, використовує найновітнішу елементну базу підвищеної надійності і функціональності. Високий ступінь інтеграції елементів та відпрацьовані конструктивні рішення забезпечують низьке енергоспоживання і підвищену надійність оббладнання в сполучені з гнучкою конфігурацією і великим запасом з пропускної здатності. Високошвидкісна платформа FlexGain складається з наступної лінійки обладнання та програмного забезпечення:


FlexGain FOM16L2 - моноблочний оптичний мультиплексор доступу, з підтримкою стандарту SDH STM-1/STM-4, призначений для передачі 8 потоків Е1 G.703 і 4 інтерфейсів Fast Ethernet з лінейною швидкістю передачі 622/155 Мбіт/с. Здійснюється у конструктиві MiniRack для встановлення в любу стійку 19" чи 21".

FlexGain FOM155L2 - модульний оптичний мультиплексор призначений для інтегрованої передачі TDM і пакетного трафіку по оптоволоконних лініях зв'язку, є універсальним рішенням для побудови мультисервісних транспортних платформ (MSTP) рівня STM-1/4 SDH-ієрархії.

FlexGain FOM2,5GL2 - модульний оптичний мультиплексор призначений для інтегрованої передачі TDM і пакетного трафіка по оптоволоконних лініях зв'язку, є універсальним рішенням для побудови мультисервісних транспортних платформ (MSTP) рівня STM-1/4/16 SDH-ієрархії.

FlexGain FOM10GL2 - модульний оптичний мультиплексор призначений для інтегрованої передачі TDM і пакетного трафіка по оптоволоконних лініях зв'язку, є універсальним рішенням для побудови мультисервісных транспортних платформ (MSTP) рівня STM-1/4/16/64 SDH-ієрархії
© 2005-2014, ТОВ "УКРСЕРВІС"
All right reserved.
Корисні  
посилання:  
відвідуваність-сайту.com.ua
delete.in.ua
посилання.in.ua
реєстрація-сайту.com.ua
оптимізація-сайту.com.ua
Електронний Бізнес-Каталог Spravka.ua УКРСЕРВІС, ТОВ ТОВ Укрсервіс Український портал МЕТА - Україна. Рейтинг сайтів