Проєктування, будівельно-монтажні роботи, інсталяція, постачання обладнання,
технічна підтримка

телефон +38044 2230968
факс        +38044 2230958
E-mail: office@ukrservice.in.ua

Головна Про компанію Продукти Послуги Рішення Документація Контакти
Системи передачі по ВОЛЗ
Системи передачі по міді
Обладнання NGN-мереж
TDM- мультиплексори
Цифрові АТС
Системи електроживлення
VoIP- шлюзи і конвертори
СКС AMP Netconnect
Побудова СКС
Наші ціни

NEC Corporation Цифрові АТС / Обладнання компанії NEC Corporation

Комунікаційні сервери UNIVERGE® SV8000

Комунікаційні сервери UNIVERGE SV8000

NEC UNIVERGE SV8000 нова лінійка комунікаційних серверів виробництва корпорації NEC (Японія). Обладнання представлене на світовому ринку в 2008 році, в Україні з середини 2009 року. Корпорація NEC за допомогою нової лінійки UNIVERGE SV8000 об'єднує і упорядковує усі доступні засоби комунікацій, забезпечуючи підтримку традиційній телефонії і впроваджуючи іновації. Традиційним і незмінним в усіх телекомунікаційних продуктах NEC залишається висока якість і надійність. Вартість від 45$ за порт.

UNIVERGE SV8000 пропонує:

  • Підтримка VoIP і традиційної телефонії. Забезпечується розгортання як "чистого" IP-рішення, так і любої комбінації IP і традиційної телефонії засобами однієї системи SV8100/8300/8500.
  • Інтеграція додатків. Нові додатки доступні через простий механізм активації ліцензій. Можлива інтеграція з MS Outlook/Symantec ACT/GoldMine, Lotus Notes або Office Communication Server (OCS). Потужна система ACD для організації СallCenter. Функції відеоконференцій і багатокористувацької роботи з додатками (Application Sharing) і робочим столом (Desktop Sharing). Внутрішня система обміну повідомленнями (чат) і файлами. Запис розмов.
  • Масштабованість. Потреби в телекомунікаційних послугах зростають разом з Вашою компанією. SV8100 економить Ваші інвестиції і з мінімальними витратами перетворюється у більш потужну модель SV8300.
  • Нарощувана архітектура. Нарощуване у вигляді стійки шасі SV8100/8300 підтримує функції VoIP-серверу, медіашлюзу і медіаконвертору (маршрутизатору) в одному модулі.

Лінійка UNIVERGE SV8000 NEC містить три моделі станцій:

UNIVERGE SV8100

Ємність: до 512 абонентів

Доступні додатки: автоінформатор і голосове меню IVR, голосова пошта, система розподілу дзвінків ACD, набір додатків для робочого місця абонента Desktop Suite (IP Softphone, функції аудіо- або відеоконференцій, а також багатокористувацької роботи з додатками та робочим столом, внутрішня система обміну повідомленнями (чат) і файлами, запис розмов, спливаюча картка із MS Outlook/Symantec ACT/GoldMine).

UNIVERGE SV8300

Ємність: до 2048 абонентів

Доступні додатки: автоінформатор і голосове меню IVR, голосова пошта, система розподілу дзвінків UCD, сервер додатків OW5000 (інтеграція додатків за протоколами CSTA, Simple API або SOAP, підтримка Office Communication Server, Microsoft Communicator, Instant Messanger та ін.).

UNIVERGE SV8500

Ємність: до 120 000 абонентів

Підтримка функціоналу 8100/8300, а також відеотелефонії, у тому числі на рівні терміналів і відеоконференцій, підтримка TriplePlay — послуг передачі даних, голосу і відео в мережах Інтернет-провайдерів і повна сумісність з мережами NGN.

Цифрові і IP-термінали серії UNIVERGE DT300/DT700

Сервери UNIVERGE SV8000 підтримують широкий набір додатків:

Автоматичний розподіл викликів (ACD). Система автоматичного розподілу викликів призначена для обробки великої кількості вхідних дзвінків з використанням мінімальнї кількості ресурсів.

Інтегрована мовна пошта VM8000 InMail.

Набір додатків для робочого місця Desktop Suite. Додатки із набору Desktop Suite є значущими компонентами уніфікованих комунікацій Unified Communication для малих і середніх підприємств (ринок SMB).

Підтримуваний сервером UNIVERGE SV8100 набір включає в себе не тільки функціональність трьох раніше існуючих продуктів: PC Assistant, PC Attendant і програмний телефон SP310, але і новий функціонал уніфікованих комунікацій Unified Communication - функції відеоконференцій і багатокористувацької роботи з додатками (Application Sharing) та робочим столом (Desktop Sharing), внутрішня система обміну повідомленнями (чат) і файлами, запис розмов. Ці додатки, бувши використаними у компанії, можуть стати ще одним елементом поліпшення репутації компанії при співробітництві зі своїми клієнтами, а також допоможуть поліпшити продуктивність в умовах, коли для всебільшої кількості співробітників потребується мобільність.

Готельний сервіс Рішення у сфері управління готелями, підтримуване як сервером UNIVERGE SV8100, так і UNIVERGE SV8300, забезпечує розширений сервіс, який зробить проживання у Вашому готелі незабутнім. Користувачі зможуть отримати доступ до самих сучасних технологій мовних повідомлень, а Ваш бізнес розвиватися далі за рахунок широких функціональних можливостей, таких як, наприклад, гнучкий план нумерації, статус номеру і розмежування доступу. Наявність додаткового інтерфейсу дозволяє підключити зовнішню систему управлыння готелем для реалізації різних функцій фронт- і бек-офісу.

Програма управління PCPro/WebPro. Програма PCPro/WebPro - це інструментальний додаток, який надає широкі можливості для налаштування телефонів і забезпечує функціональність, необхідну для спрощення налаштування комунікаційного сервера.
Більша частина програмування виконується в одному з трьох режимів: стандартному, режимі помічника і системних даних. Ці режими доступні через меню, закладки або іконки швидкого доступу.

Вбудований маршрутизатор InRouter. Маршрутизатор InRouter є інтелектуальним, багатофункціональним рішенням для організації IP-комунікацій з можливістю моніторингу і є одним з блоків архітектури NEC UNIVERGE360. У ньому інтегруються різні функції передачі голосу і даних. Маршрутизатор має один вбудований інтерфейс WAN, а також чотирьохпортовий керований комутатор з підтримкою VLAN і Firewall.

Мультимедійний конференцміст. За допомогою мультимедійного конференцмосту підприємства малого і середнього бізнесу отримують у своє розпорядження гнучкий інструмент для організації конференцзв'язку на основі інтегрованого рішення, що дозволяє захистити свої телекомунікаційні інвестиції, причому доступ до функцій забезпечується з комп'ютера через графічний інтерфейс, підтримується мережевий сервіс, а також забезпечується висока якість голосу. Такий високотехнологічний підхід дозволяє програмі повноцінно відповідати потребам як самої компанії, так і її клієнтів. Відмінною особливістю є базові характеристики конференції – у системі за замовчуванням можна використовувати 2 конференції на 32 учасники кожна  або об'єднати їх в одну із загальною кількістю 60 учасників.

Вбудована мовна пошта UM8000-Mail. Розширення вбудованих функцій голосової пошти модулем додаткової голосової пошти UM8000 - це можливість отримати потужну вбудовану (а не зовнішню) систему уніфікованих комунікацій Unified Communication, що володіє обширним часом зберігання повідомлень з можливістю масштабування портів. Дана система володіє усім тим функціоналом, який Ви очікуєте від компанії NEC - лідера в системах мовних повідомлень і Unified Communication. Даний продукт спеціально розроблений для телекомунікаційних серверів SV8100/SV8300. Мовна пошта UM8000 - це малогабаритна і високонадійна система з більш низькою вартістю супроводу, ніж продукт любого іншого виробника.

Протокол кластеризації Netlink. (застосовується для SV8100). За допомогою сервісу кластеризації Netlink фізично рознесені системи стають одним логічним телекомунікаційним сервером. Можна бути впевненим, що за допомогою сервісу Netlink за рахунок централізованного керування Ваш бізнес може зростати далі, а комунікації бути більш ефективними. Усі АТС даної кластерної мережі працюють як одне ціле і можуть містити до 16 АТС SV8100 із загальною кількістю 512 портів та 200 транків різного типу.

Мережевий протокол RemoteLink. (застосовується для SV8300) За допомогою мережевого протоколу RemoteLink територіально-розподілені системи 8300 стають одним логічним телекомунікаційним пристроєм. Усі АТС мережі працюють як одне ціле і можуть містити до 46 АТС SV8300 із загальною кількістю портів до 2048.

Компанія "Укрсервіс" є офіційним Партнером компанії «Національні Електронні Комунікації» (NATEC) (http://telecom.natec.ua) авторизованого дистриб'ютора NEC Corporation в Україні (www.nec.com) в області корпоративних телекомунікаційних рішень  і пропонує своїм клієнтам  постачання, кваліфікований монтаж і технічну підтримку  офісних і корпоративних систем зв'язку.

© 2005-2014, ТОВ "УКРСЕРВІС"
All right reserved.
Корисні  
посилання:  
відвідуваність-сайту.com.ua
delete.in.ua
посилання.in.ua
реєстрація-сайту.com.ua
оптимізація-сайту.com.ua
Електронний Бізнес-Каталог Spravka.ua УКРСЕРВІС, ТОВ ТОВ Укрсервіс Український портал МЕТА - Україна. Рейтинг сайтів