Проєктування, будівельно-монтажні роботи, інсталяція, постачання обладнання,
технічна підтримка

телефон +38044 2230968
факс        +38044 2230958
E-mail: office@ukrservice.in.ua

Головна Про компанію Продукти Послуги Рішення Документація Контакти
Системи передачі по ВОЛЗ
Системи передачі по міді
Обладнання NGN-мереж
TDM- мультиплексори
Цифрові АТС
Системи електроживлення
VoIP- шлюзи і конвертори
СКС AMP Netconnect
Побудова СКС
Наші ціни

ПРОГРАМНО - АПАРАТНІ КОМПЛЕКСИ ЦИФРОВОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АУДІОІНФОРМАЦІЇ

Цифрові реєстратори мови "AMUR"

Багатоканальна система аудіореєстрації "AMUR" призначена для автоматичної реєстрації даних у цифровому вигляді від різних джерел сигналу, їх наступного детального аналізу і довгострокового зберігання.

Область застосування:

 • Центри обробки викликів (контроль і оцінюваня якості роботи персоналу з клієнтами).
 • "Гарячі" лінії для роботи з населенням (облік і документування звернень, оцінювання професіоналізму, уникнення необгрунтованих претензій).
 • Центри соціологічних опитувань.
 • Екстрені служби "101", "102", "103", "104" (відновлення картини подій, що відбулися, за наявними записами: хуліганство, надзвичайна подія, аварії).
 • Довідково-інформаційні служби (контроль якості обслуговування клієнтів).
 • Промисловість, енергетика (попередження розкрадань).
 • Банки, біржі, брокерські компанії (контроль телефонних домовленостей і замовлень).
 • Служби безпеки підприємств (аналіз інформації, що циркулює по службових лініях зв'язку, запобігання витоку конфиденційної інформації і комерційної таємниці, оцінка лояльності персоналу).

Джерела сигналів:

 • Цифрові лінії ISDN-BRI.
 • Цифрові лінії PRI E1.
 • Лінії U-interface.
 • Аналогові телефонні лінії.
 • Мікрофони.
 • Радіо.
 • Лінії «гучного» зв'язку.
 • Інші джерела аналогового сигналу. 

Функціональні можливості реєстраторів

AMUR-PCI-A-18

AMUR-PCI-A-18 Багатоканальний реєстратор «AMUR-PCI-A-18» — це програмно-апаратний комплекс, призначений для високоякісних записів, зберігання і відтворення аналогової звукової інформації. Джерелами інформації можуть бути телефонні або інші аналогові канали зв'язку, або датчики. Комплекс здатен реєструвати одночасно до 18 каналів.

 детальніше...

AMUR-PCI-BRI-6

AMUR-PCI-BRI-6 Цифровий пристрій багатоканального тоивалого звукозапису цифрового протоколу «AMUR-PCI-BRI-6» це програмно-апаратний комплекс, який забезпечує запис на жорсткий диск ПК, відтворення і аналіз аудіоінформації, що передається по системам цифрового телефонного зв'язку.

 детальніше...

AMUR-PCI-E1-3

AMUR-PCI-E1-3 Програмно-апаратний комплекс «AMUR-PCI-E1-3» на базі універсальної плати «E1», що встановлюється в PCI- слот комп'ютера, дозволяє виконувати одночасну реєстрацію мовної інформації 1, 2 або 3 потоків PRI E1, при паралельному підключені до контрольованих ліній.

 детальніше...

AMUR-USB-A-6

AMUR-USB-A-6 Багатоканальный реєстратор «AMUR–USB-A-6» — це програмно-апаратний комплекс, призначений для високоякісного запису, зберігання і відтворення аналогової звукової інформації.

 детальніше...

AMUR-NET-BRI-6

AMUR-NET-BRI-6 Програмно-апаратний комплекс «AMUR-NET-BRI-6» призначений для підключення до цифрових телефонних ліній ISDN BRI з метою знімати голосову і супутню службову інформацію, її накопичення, перетворення і передачі на зовнішній пристрій реєстрації за допомогою мережі Ethernet.

 детальніше...

AMUR-NET-A-6

AMUR-NET-A-6 Програмно-апаратний комплекс «AMUR-NET-A-6» призначений для підключення до аналогових телефонних ліній зметою знімати голосову і супутню службову інформацію, її накопичення, перетворення і передачі на зовнішній пристрій реєстрації за допомогою мережі Ethernet.

 детальніше...

AMUR-X

AMUR-X AMUR-X - це програмно-апаратний комплекс, призначений для високоякісного запису, довгострокового зберігання, відтворення і обробки інформації, яка надходить від аналогових і цифрових пристроїв аудіосигналу.

 детальніше...

Пристрій грозозахисту "AMUR-EXT-A-6-CROSS"

AMUR-EXT-A-6-CROSS Пристрій грозозахисту "AMUR-EXT-A-6-CROSS" призначений для захисту програмно – апаратного комплексу "AMUR" від попадання на його входи стрибків напруги, обумовлених блискавкою або розрядами статичної електрики.

 детальніше...


Реєстратори аудіоінформації "AMUR". Інструкція з експлуатації.

© 2005-2014, ТОВ "УКРСЕРВІС"
All right reserved.
Корисні  
посилання:  
відвідуваність-сайту.com.ua
delete.in.ua
посилання.in.ua
реєстрація-сайту.com.ua
оптимізація-сайту.com.ua
Електронний Бізнес-Каталог Spravka.ua УКРСЕРВІС, ТОВ ТОВ Укрсервіс Український портал МЕТА - Україна. Рейтинг сайтів